Bio Pure

Kuracja dotleniająca, usuwanie toksyn
Dynamika dotleniania komórek skóry, tarcza przeciw zanieczyszczeniu, skuteczna walka ze stresem oksydacyjnym.

 

boipure

Ciągłe zaopatrzenie komórek skóry w tlen jest niezbędne do wytworzenia energii potrzebnej do zaspokojenia ich potrzeb metabolicznych. Nie-dotlenione komórki szybko ulegają „zmęczeniu”. Niestety, powietrze miast jest zanieczyszczone i przez to ubogie w drogocenny tlen. Metale ciężkie, dym tytoniowy, drobnoustroje – to tylko niektóre z wielu czynników, związanych z rosnącą urbanizacją, które zwiększają niedotlenienie skóry. W wyniku ich działania skóra traci swój potencjał energetyczny. BioPure to gama produktów przeznaczonych dla mieszkanek dużych miast. Jej zadaniem jest usunięcie toksyn ze skóry, tak aby mogła ona lepiej funkcjonować.
BioPure to linia kosmetyków oczyszczających dla cery przetłuszczającej się i mieszanej, zapewnia skórze właściwą higienę oraz zapobiega pojawieniu się zmian trądzikowych. Preparaty regulują funkcjonowanie gruczołów łojowych i usuwają nadmiar sebum, przez który skóra się błyszczy i jest narażona na rozwój bakterii. Linia BioPure oczyszcza, usuwa toksyny, matowi i nawilża skórę oraz łagodzi jej podrażnienia. Kosmetyki tej linii pobudzają syntezę cząsteczek odpowiedzialnych za dotlenienie skóry i jej odporność, stymulują krążenie tlenu w komórkach i redukują negatywny wpływ zanieczyszczenia środowiska na stan skóry.
Dzięki swoim właściwościom linia BioPure to także tarcza chroniąca przed zanieczyszczeniami środowiskowymi, to stymulacja procesów komórkowych, a także stymulacja naturalnego systemu immunologicznego skóry.