Fresh Caviar

Luksusowa pielęgnacja organicznym kawiorem
Wykorzystanie świeżych komórek kawioru, w celu rewitalizacji skóry pozbawionej witalności

 
LINIA KAWIOROWA
caviar1Fresh Caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności. Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei są materiałem do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry. Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej. Nasze laboratoria badawcze opracowały formuły bez konserwantów chemicznych, tak aby produkty Ericson Laboratoire były odpowiednie nawet dla skóry najbardziej wrażliwej. Produkty Fresh Caviar zawierają organiczny kawior oraz składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków.
Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej.

 
ZBAWIENNA MOC KAWIORU

 
caviar2Kawior jest rzadką i cenną substancją, bogatą w składniki odżywcze zwane vitellus (z łac. Vita – życie), potrzebne do rozwoju i budowy struktur witalnych. Vitellus zawiera przede wszystkim podstawowe składniki błon naszych komórek.