Guam

guamOd 1986 r. firma Lacote, produkując najwyższej jakości preparaty do ciała i twarzy, wykorzystuje rozdrobnione i zmikronizowane Algi GUAM.
Lacote jest firmą, która już od 1986 roku specjalizuje się w produkcji znakomitych preparatów do twarzy i ciała ze zmikronizowanymi, rozdrobnionymi algami GUAM. Hodowane są one na specjalnych podwodnych plantacjach od marca do maja, kiedy to zaczynają się ich zbiory. W następnej kolejności przewozi się je łodziami na brzeg, rozkłada na polach, gdzie są suszone w sposób naturalny przez wiatr i słońce. Po minimalnie trzech dniach suszenia, są one transportowane do fabryk firmy Lacote, gdzie podlegają przetworzeniu pod nadzorem specjalistów dbających o to, aby powstałe kosmetyki były maksymalnie skuteczne i najwyższej jakości. Preparaty Lacote powstaję tylko i wyłącznie ze zdrowych, młodych alg, które przetwarza się z wykorzystaniem opatentowanej metody E.B.A. Dzięki specjalnemu wysuszaniu oraz napowietrzaniu, zachowują one wszystkie swoje zdrowotne właściwości.
Koncentrat błotny Fanghi d’Alga GUAM jest jednym z najbardziej popularnych preparatów w ofercie Lacote. Posiada niezwykłą ilość witamin, protein, minerałów i pierwiastków, które znakomicie sprawdzają się w kosmetyce.

guam1Preparaty zawierające prawdziwy morski koncentrat znakomicie odżywiają skórę, przy tym cechują się niezwykłą efektywnością w zwalczaniu cellulitu oraz otyłości.
Wśród naturalnych sposobów redukcji cellulitu oraz modelowania sylwetki to właśnie zabiegi wykorzystujące preparaty GUAM uznawane są za jedne z najskuteczniejszych. Dzięki unikalnej recepturze, koncentrat błotny Fanghi d’Alga GUAM nie tylko zmniejsza cellulit oraz wyszczupla sylwetkę, ale zapobiega również dalszemu odkładaniu się tłuszczu w ciele.
Ponadto algi morskie poprawiają samopoczucie, działają antystresowo oraz świetnie relaksują. Regularne stosowanie preparatów z algami znakomicie poprawia witalność oraz aktywność organizmu.