Mikrodermabrazja diamentowa

mikro

 

Mikrodermabrazja diamentowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Jest nowoczesną metodą, która polega na mechanicznym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuję się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.

 

 

ZASTOSOWANIE
mikro2Ze względu na szerokie zastosowanie, zabieg polecany jest zarówno dla cer tłustych, mieszanych jak i suchych. Mikrodermabrazja diamentowa nie tylko dobrze oczyszcza skórę, ale również skutecznie usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka, regeneruję i poprawia absorbcję składników aktywnych. Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza również produkcję kolagenu i elastyny dzięki czemu skóra staję się dużo gładsza, jaśniejsza, świeża i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu.
Mikrodermabrazja diamentowa jest niezastąpiona w przypadku blizn i rozstępów powodując ich spłycenie oraz wygładzenie dodatkowo całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Największą zaletą zabiegu mikrodermabrazji to, iż jest on bezbolesny i przyjemny, a po jego wykonaniu długo pozostaje uczucie niesamowitego relaksu, gdyż klientka nie jest wyłączona z życia codziennego. Zabieg nie ogranicza normalnej aktywności. Może wystąpić lekkie zaczerwienienie na skórze, które ustępuje po kilku godzinach. Po zabiegu nie należy korzystać z opalania [ do 48h ] i basenu z wodą chlorowaną [ do 48h ].

 

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW
mokro1Ilość zabiegów w serii dobierana jest indywidualnie do potrzeb naszej skóry. Zazwyczaj należy przeprowadzić serię ok. 6 zabiegów do 10 zabiegów. Pierwsze trzy zabiegi raz w tygodniu, następnie trzy zabiegi co dwa tygodnie. Kolejne miesiące to zwykle jeden zabieg przypominający. Już po pierwszym zabiegu wygląd skóry poprawia się, staję się ona dużo bardziej gładsza i delikatniejsza w dotyku, a efekt ten zwiększa się z każdym następnym zabiegiem .