OLAPLEX

Jeden składnik, który zmienia wszystko !!!

olaplex7System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosujemy w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. System Olaplex polecamy również jako oddzielny zabieg odbudowujący strukturę naszych włosów.
Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu.
System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji.

Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.
W skład Systemu Olaplex pielęgnującego włosy wchodzą:
OLAPLEX BOND MULTIPLIER No.1–dodany do dowolnego produktu do koloryzacji włosów rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom.
OLAPLEX BOND PERFECTOR No.2–nie jest odżywką, aktywatorem ani neutralizatorem, ale utrwalaczem wiązań siarczkowych-wzmacnia działanie MULTIPLIERA. Wykorzystano w nim ten sam składnik aktywny, co w Bond Multiplier No.1 i jest on stosowany dla połączenia pozostałych mostków dwusiarczkowych przed i po zabiegach chemicznych. Przywraca włosom siłę, strukturę i integralność.
OLAPLEX HAIR PERFECTOR No.3–jest to część systemu Olaplex przeznaczona do stosowania w domu. Zawiera ten sam składnik aktywny, co Bond Multiplier No.1 i Bond Perfector. Umożliwia regenerację i utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami, ponieważ kontynuuje utrzymywanie wiązań we włosach.olaplex6