Slim & Lift

slimKuracja wyszczuplająca, ujędrniająca, antycellulitowa
ANTI-AGE I WYSZCZUPLANIE
Kuracja wyszczuplająca „adipo-reverse” tłuszcze – kolagen
1.Cellulit
2.Brak jędrności
3.Rozstępy
4.Kruche naczynka

 

 
WIELOKIERUNKOWE DZIAŁANIE, EFEKT WYSZCZUPLAJĄCY „ADIPO-REVERSE”
Cellulit może wystąpić u każdej kobiety. Zabiegi antycellulitowe dostępne na rynku są jednak często nieskuteczne. ERICSON LABORATOIRE, poszukując jak zawsze najlepszych rozwiązań, prezentuje nowy zabieg Slim&Lift, rozprawiający się z problemem cellulitu w niezwykle oryginalny sposób.
Działanie zabiegu zaczyna się, zanim jeszcze powstanie cellulit, w momencie, gdy dopiero powstają komórki tłuszczowe – adipocyty. Koncepcja nowego zabiegu polega na zaburzeniu naturalnej funkcji adipocytów, czyli produkcji tłuszczów, i zmuszeniu ich do produkcji… kolagenu!
Celem jest nie tylko usunięcie tłuszczów, ale też poprawienie jędrności, czyli uzyskanie efektu adipo-reverse, który pozwala oddziaływać za pomocą jednej cząsteczki na dwa elementy – wyszczuplanie i ujędrnianie.
Aby zabieg był jeszcze bardziej skuteczny, zawiera składniki oddziałujące także na problemy towarzyszące pojawieniu się cellulitu: rozstępy (cellulit powoduje rozciągnięcie włókien skóry) oraz zaburzenia sieci naczyń krwionośnych.

 
Główne funkcje zabiegu Slim&Lift to:
– wyszczuplanie („slim”), zapobieganie magazynowaniu tłuszczów i działanie lipolityczne, które prowadzi do redukcji „pomarańczowej skórki”,
– działanie ujędrniające „lift” – odwrócenie naturalnych funkcji adipocytów,
– działanie naprawcze na rozstępy,
– działanie naprawcze i ochronne na naczynia włosowate.

 

 

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

KONCENTRAT KORALINY – MNIEJ TŁUSZCZU, WIĘCEJ KOLAGENU

Czerwona alga Corallina officinalis (koralina) jest źródłem nowego składnika aktywnego, koncentratu koraliny, niezwykle bogatego w minerały (takie jak wapń i magnez) oraz oligoelementy (żelazo i cynk).
Organiczny wapń zawarty w koncentracie koraliny reguluje proces różnicowania się preadipocytów w dojrzałe adipocyty. Hamując różnicowanie adipocytów, wapń zapobiega przekształcaniu tłuszczów w trójgliceryty i ich magazynowaniu w komórce tłuszczowej (na tym polega proces adipogenezy i lipogenezy). Preadipocyt natomiast jest zdolny syntetyzować proteiny kolagenu. Z jednej więc strony hamowana jest lipogeneza, a z drugiej – pobudzana jest produkcja kolagenu.