Salon Frida
Wilanów

Przedłużanie rzęs

Polecamy przedłużanie i zagęszczanie rzęs firmy XTREME LASHES
By Twoje rzęsy były gęstsze i dłuższe a oczy nabrały pięknego wyglądu i uwodzicielskiego przedluzanierze1spojrzenia proponujemy całkowicie bezbolesny i bezpieczny zabieg przedłużania i zagęszczenia rzęs metodą rzęsa do rzęsy. Przeszkolona stylistka dobierze odpowiedni kształt, rozmiar i kolor aplikowanych rzęs. Twoje nowe rzęsy są odporne na wodę i łzy.

Główną zaletą tego zabiegu jest piękne spojrzenia bez konieczności stosowania tuszu.

Rzęsy Xtreme Lashes utrzymują się do dwóch miesięcy ale dla utrzymania odpowiedniej gęstości wymagane jest ich uzupełnianie co 2-4 tygodni.

Aplikacja rzęs odbywa się w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami jest całkowicie bezpieczna i nie powodująca alergii.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Metoda 1 do 1 to innowacyjny sposób na pogrubienie, zagęszczenie i przedłużenie rzęs naturalnych, które są krótkie, słabo podkręcone i pozbawione objętości. To szybki i popularny sposób by otrzymać\ oszałamiający efekt wachlarza gęstych rzęs. Metoda polega na doklejeniu jednej Metoda 1 do 1 jest całkowicie bezpieczna dla oka, powiek i rzęs – można stosować ją regularnie

bez obaw o kondycję naturalnych rzęs sztucznej, syntetycznej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej, co wymaga dużej wprawy i praktyki.

Efekt sztucznych rzęs uzyskany dzięki zastosowaniu metody 1:1, u niektórych klientek utrzymuje się nawet do 6 tygodni, jednak zaleca się uzupełnianie rzęs, co 4-5 tygodni.

Przedłużanie rzęs 2d-8d

Przedłużanie rzęs metodami 2d, 3d i 8d to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs.
We wszystkich metodach objętościowych przedłużania rzęs, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs.

Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 2d-8d to nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany przez klientki efekt rzęs 3d, najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich rzęs 0,03mm.

Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

Opinie o nas

Wiedza i profesjonalne podejście do potrzeb klienta (od zabiegów kosmetycznych, wosku po pielęgnację dłoni i stóp) w cudownej atmosferze. Polecam!

Ka eS

Bardzo dobry salon, czysto, schludnie, miła atmosfera. Profesjonalna obsługa zarówno fryzjerska, jak i kosmetyczna. Korzystam z usług już kilka lat 🙂 polecam!

Magdalena H.

Salon spełnia najśmielsze oczekiwania. Super atmosfera, miła obsługa i wspaniali specjaliści, polecam wszystkim mieszkańcom Wilanowa , Zasad i całej Warszawie

Joanna Grzelak

SALON FRIDA
Call Now Button